Odwiedzamy sklep z zabawkami, idziemy po prezent na 1 urodziny

Udostępnij:

Zabawki dla dzieci w wieku 1 roczek

Zabawki dla dzieci w wieku 1 roczek

Ja jak mam wybrać sklep z zabawkami wybieram bubinek.pl bo go znam i lubię w nim kupować. Jeśli dziecko w najbliższym czasie kończy roczek, bądź też ktoś ma w rodzinie dziecko, które będzie miało pierwsze urodziny to pojawia się pytanie co na taką okazje kupić. Staramy się tutaj podpowiedzieć co będzie warto wybrać na prezent jeśli chodzi o pierwsze urodziny dziecka.

Pierwszy rok życia to bardzo radosna chwila dla całej rodziny. Organizowane jest przyjęcie, co za tym idzie musza być także prezenty. Znalezienie odpowiedniego prezentu nie jest jednak prostym zadaniem nawet mimo tego, że sklepowe półki  się uginają od zabawek dla dzieci. Boimy się, że kupiona zabawka szybko się znudzi.

Jeśli szukacie praktycznego prezentu dla dziecka, które będzie miało pierwsze urodziny to jesteśmy przekonani, że nasz poradnik, który tutaj prezentujemy będzie ciekawą propozycją, dzięki której znalezienie odpowiedniego prezentu stanie się znacznie łatwiejsze. Wizyta w sklepie z zabawkami bubinek.pl

Labirynty, kolejki, mule ze sklepu z zabawkami

Labirynty, kolejki, mule ze sklepu z zabawkami

Taka zabawka podobnie jak puzzle z uchwytami ma między innymi za zadanie rozwijać odpowiednio koordynację wzrokowo - ruchową, ale tutaj w nieco inny sposób. 

Kolejka to świetny prezent jeśli chodzi o roczne dziecko, ponieważ dzięki niej dziecko będzie zainteresowane przekładaniem koralików na pętli. Na początku może dziecko nie będzie mistrzem takiej zabawy, ale z biegiem czasu oraz uporu będzie tą sztukę opanowywać i dzięki temu będzie mogło pokonać kolorowe spirale od początku do końca. W ten sposób dziecko będzie mogło odróżnić i nazywać kolory, będzie uczyło się nazywania kształtów a dodatkowo będzie miała okazję także odpowiednio ćwiczyć paluszki, będzie to również sposób na ćwiczenie logicznego myślenia. 

W ofercie sklepu z zabawkami znajdziecie bardzo różne labirynty do postawienia na stoliczku z motywami statku bądź te z motywem drzewa, dużo będzie oczywiście zależeć od tego czy chodzi o dziewczynki czy o chłopca. Mamy średnie, małe, duże, do wyboru do koloru jak to się mówi, również takie, które nadają się do tego, by zabrać je ze sobą w podróż. 

Tych zabawek jakie możemy kupić jest tak naprawdę sporo i faktycznie każdy na te pierwsze urodziny może szukać takiej propozycji, która wydaje się, że będzie najbardziej odpowiadać dziecku.

Pchacz lub jak niektórzy mówią pchanka a czasem popychacz

Pchacz lub jak niektórzy mówią pchanka a czasem popychacz

Roczne dziecko zazwyczaj już będzie stawiać pierwsze kroki. Dlatego właśnie pchacz będzie taką zabawką, która będzie dziecko zachęcać do poruszania się na dwóch nogach. 

Pchanki wykonywane z drewna będą świetną propozycją, są przygotowane w taki sposób, że będą w pełnij ekologiczne i jednocześnie jakość wykonania sprawia, że dłużej będą służyły. Jednocześnie oczywiście dbamy również o to, by były dla dziecka bezpieczne. 

Z pewnością wiele osób pamięta takie zabawki ze swojego dzieciństwa. Wtedy były miedzy innymi proponowane drewniane kaczki z gumowymi płetwami, które klepały, gdy się je prowadziło. 

Taka zabawka dorastała z dzieckiem i jednocześnie była taką propozycją, która mogła skutecznie zachęcać dziecko do spacerów. 

Zabawki dla dzieci na pierwsze urodziny - wybór

Zabawki dla dzieci na pierwsze urodziny - wybór

Sklep z zabawkami dla dzieci kusi kolorami i szeroką ofertą, jednak my mamy zadanie do spełnienia. Zadanie to polega na wyborze najlepszej możliwej zabawki dla poważnego już solenizanta! Mam roczek i domagam się poważnego traktowania, tak zapewne sobie myśli ten mały jegomość. Nie rozróżniamy w tym wieku zabawek dla dziewczynek i zabawek dla chłopców, skupiamy się na dobrej zabawce, rozwijającej umiejętności dziecka. Dlatego też skupmy się na jakości wykonania i możliwych korzyściach płynących dla młodego obywatela.

Puzzle kształty lub puzzle z uchwytami, pinezkami

Puzzle kształty lub puzzle z uchwytami, pinezkami

Puzzle to niewątpliwie jedna z lubianych zabawek dla dzieci. Rozwija ona między innymi koordynację wzrokowo – ruchową a także będzie skupiać dziecko na wykonywaniu pewnej czynności.

Kupując puzzle w sklepie z zabawkami, trzeba mieć na uwadze wiek dziecka, dostosowanie poziomu skomplikowania puzzli będzie kluczowe dla dobrej zabawy i rozwoju intelektualnego smyka.

Puzzle z uchwytami to prezent idealny dla rocznego dziecka, ponieważ dzięki takiej zabawce będzie można nauczyć się dopasować kształty i odpowiednio będzie pozwalało chwytać przedmioty a następnie celować nimi w konkretne miejsce. Te czynności nie będą bez znaczenia dla roczniaka. W przyszłości dzięki temu dziecko będzie lepiej przygotowane do tego, by skupiać się na określonym zadaniu jakie będziemy mu wyznaczać.

Jeśli będzie nam zależało na rozwoju dziecka to zabawka taka na pewno będzie bardzo istotna i obowiązkowa dla dzieci w przedziale 10 - 24 miesięcy. Na późniejsze okresy będą już przygotowywane bardziej skomplikowane wzory puzzli, kształtów, bez uchwytów czy klocki sześcienne, z których również będzie układało się obrazki. 

Mariusz, Teresa

Bezpieczne zabawki dla dzieci to nasz priorytet. Dobre zabawki dla dzieci to takie, które mają odpowiednie wykonanie i pochodzą ze znanego źródła. Naszym skarbom wybieramy zabawki ze sprawdzonego sklepu z zabawkami. Liczy się dla nas jakość i bezpieczeństwo zabawy. Zaszaleć też potrafimy ... dziś ubierzemy skarpetki na lewą stronę, ale zabawa i wariactwo!

0 Dobre opinie:

Socialmedia

Warte uwagi

Kontakt do specjalistów świata zabawek dla...

KONTAKT Mamy swoje zdanie na temat zabawek dla dzieci i chętnie się nim podzielimy z wami. Możecie dołączyć do naszej wesołej gromadki i opowiedzieć o waszych przygodach związanych z...

O boome.pl

Jesteśmy wielkimi dziećmi i mamy nadzieję, że ten stan nigdy się nie zmieni. Dziecko drzemie w każdym z nas i dlatego powinniśmy pielęgnować je i troszczyć się o nie z całych sił i możliwości. Najlepiej robić to przez dobrą zabawę a jak zabawa to zabawki a jak zabawki i dzieci to zabawki dla dzieci.

Zabawki dla dzieci, hmm wdzięczny temat do zbadania, szczególnie przez dorosłych ;) Bloga prowadzimy rodzinnie, czyli wpisy, jakie tu znajdziecie, są podyktowane tym jakie spotkały nas sytuacje życiowe i jakie wybory zabawkarskie stanęły przed nami. Wiecie zapewne, że dzieci uwielbiają prezenty i wybranie takiej zabawki, która sprawi niespodziankę i rozpromieni uśmiech dziecka, jest ciężkim zadaniem. 

Przyszło nam życiowo dokonywać wyborów, jaką zabawkę kupić dziecku, aby cena była akceptowalna a jakość wysoka. Dlatego korzystamy z rady eksperta podczas wybierania zabawek. W zamian on korzysta z naszych dzieci i ich oceny produktów :) korzystamy wszyscy! Wy też możecie dołączyć się do tych korzyści, czytając naszego bloga o zabawkach dla dzieci.